METODA BEZPOŚREDNIA - O CO CHODZI ??

Metoda bezpośrednia ma przede wszystkim rozwijać Twoje WERBALNE umiejętności komunikacji, a więc te, które są związane z MÓWIENIEM, ROZMOWĄ.

Ta forma prezentowania metody bezpośredniej, która pokazuje główną różnicę między nią a metodami tradycyjnymi, może być przyczyną przekonania, że uczy ona jedynie bezmyślnego powtarzania zdań za lektorem oraz nie utrwala wiedzy gramatycznej ze względu na dialogową formę zajęć. I tu wyprowadzę Cię z błędu :-).

Tak, owszem, zajęcia opierają się przede wszystkim na rozmowie, są jednak opracowane w taki sposób, aby ROZWIJAĆ WSZYSTKIE Twoje UMIEJĘTNOŚCI językowe, łącznie z poszerzaniem wiedzy GRAMATYCZNEJ i płynności SWOBODNEGO mówienia.

PODRĘCZNIK, został skonstruowany w taki sposób, żebyś mógł rozwijać MÓWIENIE, PISANIE, CZYTANIE, rozumienie zasad GRAMATYKI i FONETYKI, a także biegłość w SWOBODNYM WYRAŻANIU MYŚLI. Pomagają temu konkretne struktury, które systematyzują wiedzę i ułatwiają jej zapamiętywanie.

ALE JAK TO PODRĘCZNIK ???

No własnie na tym polega cały "trik", podręcznik jest jakby REJESTREM zajęć, jest w nim zawarty cały materiał, który lektor realizuje z Tobą na zajęciach, słowo po słowie, ZDANIE PO ZDANIU :), są tam pytania lektora i sugerowane Twoje odpowiedzi. Na zajęciach więc słuchasz i mówisz, wracasz do domu i jeśli chcesz, masz pełny wgląd w treść zajęć.

Magdalena Smoczyńska

#językiobce #angielskiCzęstochowa #CallanCzęstochowa #angielskimetodąCallana #metodabezpośredniaCzęstochowa #angielskimetodąbezpośredniąCzęstochowa #metodaCallana

Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

UL. DEKABRYSTÓW 35B

42-200 CZĘSTOCHOWA

college@college.com.pl

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

... BO LICZY SIĘ ROZWÓJ

© 2016 Magdalena Smoczyńska

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

 

  • Facebook Basic Square

785 688 555

angielski Częstochowa, niemiecki Częstochowa, rosyjski Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, dobra szkoła językowa Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, angielski dla dzieci Częstochowa

Jedyna taka szkoła w Częstochowie ! Odwiedź nas, skorzystaj z lekcji próbnych  i przekonaj się sam, .