WAKACJE 2019

WAKACJE 2019

W tym roku organizujemy dla dzieci WARSZTATY JĘZYKOWE. Będzie to czas na połączenie NAUKI języka angielskiego z WYPOCZYNKIEM i ZABAWĄ !

Przedszkole College

Przedszkole College

Dla dzieci w wieku PRZEDSZKOLNYM przygotowaliśmy zajęcia, które zapewniają: interakcję z native speakerem poprzez piosenki i filmy, naukę poprzez zabawę i aktywną komunikację. Komunikacja z użyciem prawdziwej ludzkiej twarzy Steve’a Wattsa, a tym samym zaangażowanie pamięci emocjonalnej sprawia, że nauka jest bardziej efektywna. Rodzice mogą obserwować postępy swoich dzieci i otrzymują wskazówki, jak pracować z dziećmi w domu.

Podstawówka College

Podstawówka College

Starsze dzieci uczymy tak, aby były w stanie czynnie zaangażować się w zajęcia i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne. Nasza metoda w znacznej mierze opiera się na metodzie Direct, którą uczymy młodzież oraz dorosłych. Została ona uzupełniona o niezbędne w nauczaniu najmłodszych elementy gier i zabaw, które dopasowane są do wieku dzieci. Naszym głównym założeniem jest rozwijanie u dzieci umiejętności swobodnego mówienia. Zajęcia są więc dynamicznym dialogiem lektora z uczniami.

Grupy

Grupy

Zajęcia z dziećmi prowadzone są w MAŁYCH grupach, 5-6 osobowych, przez doświadczonych lektorów, którzy potrafią zainteresować dzieci nauką. Grupy dobierane są pod względem WIEDZY oraz WIEKU uczniów.

Rodzice :-)

Rodzice :-)

Nasi lektorzy są w stałym kontakcie z rodzicami, którzy są informowani o postępach dzieci w nauce !

Ile spotkań w tygodniu ?

Ile spotkań w tygodniu ?

Zajęcia z dziećmi prowadzone są DWA razy w tygodniu. Każde spotkanie trwa 50 minut. Godziny zajęć mieszczą się w przedziale 15 - 19.

UL. DEKABRYSTÓW 35B

42-200 CZĘSTOCHOWA

college@college.com.pl

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

... BO LICZY SIĘ ROZWÓJ

© 2016 Magdalena Smoczyńska

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

 

  • Facebook Basic Square

785 688 555

angielski Częstochowa, niemiecki Częstochowa, rosyjski Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, dobra szkoła językowa Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, angielski dla dzieci Częstochowa

Jedyna taka szkoła w Częstochowie ! Odwiedź nas, skorzystaj z lekcji próbnych  i przekonaj się sam, .