LEKCJE PRÓBNE

LEKCJE PRÓBNE

Nie zwlekaj i po prostu nas WYPRÓBUJ. Przysługuje Ci 6 godzin, żeby przekonać się czy chcesz kontynuować naukę w COLLEGU !

KOMUNIKACJA

KOMUNIKACJA

Wszystkie nasze zajęcia opierają się na aktywnej rozmowie lektora z uczniami. Dzięki temu nasi uczniowie z łatwością radzą sobie z mówieniem po angielsku poza szkołą.

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Będą Cię uczyć najlepsi lektorzy, którzy oprócz wiedzy językowej, przekażą Ci swoją pasję do uczenia się języka angielskiego !

KONIECZNIE SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ !

KONIECZNIE SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ !

Zapoznaj się z aktualną ofertą naszych kursów i wybierz najlepszy dla siebie wariant nauki !

                                Nauczamy metodą bezpośrednią !

                                                             Korzystamy z Metody Callana i nowoczesnych                                                                                                                                                  materiałów Direct English.

 

Dążymy wciąż do doskonałości w przekazywaniu wiedzy i dlatego proponujemy swoim studentom naukę metodą bezpośrednią, opierając się na założeniach Metody Callana oraz nowoczesnych materiałach Direct English. Nasze zajęcia uzupełniane są o wiele naszych autorskich elementów, w zależności od potrzeb grupy.

Dajemy studentowi możliwość doskonalenia swojej wiedzy językowej poprzez ciągły dialog z lektorem, około 80% czasu zajęć stanowi intensywna rozmowa, w trakcie której uczniowie ćwiczą swoje umiejętności komunikacyjne, pozostałą część zajęć wypełniają ćwiczenia gramatyczne lub inne.

 

Nasze kursy to dynamiczna nauka języka angielskiego, w której brak czasu na nudę i monotonię. Każde zajęcia wnoszą istotny zasób słownictwa oraz gramatyki umiejętnie powtarzany podczas kolejnych spotkań.


Sposób prowadzenia zajęć przyczynia się do "wychodzenia z nieśmiałości" w mówieniu po angielsku. Studenci w życzliwej i bezstresowej atmosferze są motywowani do jak największej aktywności i poszerzania swoich umiejętności językowych.

Uwaga !

Każdemu uczniowi zapisującemu się na kurs w grupie standard przysługuje sześć godzin lekcji próbnych.

Zajęcia prowadzone są w grupach standard (do 10 osób) oraz Comfort (5 osobowe). Każdego ucznia zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą pakietów językowych, dostępną w sekretariacie szkoły.

 

 

Kurs TOTAL IMMERSION czyli

                  CAŁKOWITE ZANURZENIE !

 

Poczuj się tak jakbyś był w Anglii, gdzie cały czas słyszysz wokoło język angielski i nie masz wyjścia, żeby się porozumieć musisz używać wyłącznie języka angielskiego.

Nauka w formie intensywnego 7-dniowego treningu lub w formie standardowej. 

 

 

                            Specjalistyczne kursy języka angielskiego

 

Kurs BUSINESS

Zajęcia są specjalnie dopasowane do konkretnej branży zawodowej studenta.

 

Kurs EVERYDAY

Zajęcia są specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia w zakresie sytuacji codziennych (wakacje, lotnisko, hotel, restauracja, prowadzenie rozmowy, itp.)

 

Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym lub w grupie 2 bądź 3 osobowej.

UL. DEKABRYSTÓW 35B

42-200 CZĘSTOCHOWA

college@college.com.pl

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

... BO LICZY SIĘ ROZWÓJ

© 2016 Magdalena Smoczyńska

COLLEGE CENTRUM KSZTAŁCENIA

 

  • Facebook Basic Square

785 688 555

angielski Częstochowa, niemiecki Częstochowa, rosyjski Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, dobra szkoła językowa Częstochowa, kursy językowe Częstochowa, angielski dla dzieci Częstochowa

Jedyna taka szkoła w Częstochowie ! Odwiedź nas, skorzystaj z lekcji próbnych  i przekonaj się sam, .